LOVATO RGV 90 LPG

System tradycyjny I generacji przeznaczony do samochodów zasilanych gaźnikiem – zasilanie przez mikser,  bez katalizatora spalin. Zalecany jest do silników o mocy maksymalnej do ok. 110 KM.

arrow

Reduktor LOVATO RGV1

Reduktor – parownik do instalacji z mikserem-mieszalnikiem, sterowany podciśnieniowo. Występuje w wersjach: RGV90 - dla silników o mocy do 130KM, oraz RGV140 - dla silników o mocy od 130 do 190 KM

part
arrow

Przełącznik benzyna-gaz LOVATO2

Przełącznik elektroniczny posiada następujące funkcje: dwie pozycje wyboru zasilania: gaz/benzyna, wskazanie rodzaju i ilości pozostałego paliwa aktualnie używanego, przy użyciu diód świetlnych. Jest ponadto wyposażony w sygnał akustyczny, który aktywuje się w następujących warunkach: powrót do zasilania benzyną z powodu braku paliwa LPG, lub powrót do zasilania benzyną w celu dokonania diagnostyki systemu.

part
arrow

Elektrozawór LOVATO benzynowy3

 Elektrozawór odcina dopływ benzyny do układu zasilania silnika podczas pracy na gazie. Dodatkowo posiada ręczną możliwość odblokowywania dopływu powietrza do gaźnika.

part
arrow

Elektrozawór LOVATO LPG z filtrem4

 Elektrozawór odcina dopływ gazu do reduktora kiedy instalacja pracuje w trybie zasilania benzyną.Filtr oczyszcza gaz w fazie ciekłej, głównie z zabrudzeń mechanicznych.

part

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę prywatności żeby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję