Gas Specialist to sieć autoryzowanych warsztatów znanej i cenionej firmy na świecie Landirenzo produkującej od ponad 70 lat najwyższej jakości systemy zasilania LPG i CNG. 

Warsztaty zapewniają kompleksową i profesjonalną usługę przeglądów i montażu instalacji LPG. Współpraca z nami gwarantuje pełne zadowolenie z funkcjonowania zamontowanej instalacji. Sieć warsztatów Gas Specialist jest zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie. 


group

Nasz klient ma pewność, że usługa została wykonana profesjonalnie i fachowo. Atrakcyjne ceny zachęcają do korzystania z usług Sieci Warsztatów Gas Specialist w ramach specjalnego programu przygotowanego dla nowych i stałych klientów naszej sieci warsztatów. Ogólnopolska gwarancja zapewnia komfort i spokojne korzystanie z serwisów na terenie całego kraju. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klienta, któremu zapewniamy obsługę w miejscu, w którym aktualnie przebywa, bez straty cennego czasu na szukanie odpowiedniego warsztatu. 

Warsztaty posiadają homologację firmy Landi Renzo Polska podlegając jej autoryzacji. Pracownicy każdego z warsztatów zdobyli niezbędne certyfikaty oraz przechodzą cykliczne szkolenia techniczne. Dzięki zdobytej wiedzy, sieć objęta systemem oferuje doskonałej jakości usługi na jednakowym poziomie w każdym z warsztatów należący, do Gas Specialist.

Każdy autoryzowany warsztat posiada specjalistyczne narzędzia diagnostyczne i oryginalne oprogramowanie niezbędne do fachowego przeprowadzania czynności instalacyjnych i serwisowych. Sieć warsztatów zobowiązana jest do korzystania z oryginalnych podzespołów i części zamiennych. 

Adresy autoryzowanych warsztatów dostępne są na stronie: 
landi.pl/warsztaty-gas-specialist.html
Nie zwlekaj, poznaj nas i skorzystaj z naszej oferty.

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę prywatności żeby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję