Centrum Szkoleniowo - Montażowe Landi Renzo Polska zlokalizowane jest w południowej części Warszawy w dzielnicy Włochy w odległości ok. 7 km od centrum miasta w bezpośredniej bliskości lotniska Okęcie.

Obiekt składa się z głównej hali serwisowej o powierzchni 330m2, pomieszczeń magazynowych o powierzchni łącznej 200m2 oraz pomieszczeń socjalnych. Centrum posiada również małą salę szkoleniową wykorzystywaną do przekazywania wiedzy teoretycznej podczas szkoleń. Centrum Szkoleniowo – Montażowe dysponuje parkingiem na kilkadziesiąt samochodów,  co jak na Warszawę jest ewenementem.


group

Centrum Szkoleniowo -Montażowe posiada urządzenia diagnostyczne, specjalistyczne narzędzia oraz  wyposażenie najwyższej jakości. Wyposażenie obiektu gwarantuje profesjonalny montaż samochodowych instalacji gazowych, serwisowanie klimatyzacji samochodowych oraz przeprowadzanie podstawowych serwisów mechanicznych.

Podstawowym zadaniem obiektu jest szkolenie pracowników serwisów montujących systemy LPG/CNG oraz wykonywanie montaży testowych na potrzeby Działu Rozwoju Technicznego Landi Renzo Polska. Oddzielna komórka naszego Centrum Szkoleniowo -Montażowego zajmuje się montażami  instalacji do samochodów z regionu województwa mazowieckiego. W tym miejscu należy podkreślić, że specjalizujemy się w montażach wymagających dużego doświadczenia zespołu montującego oraz do samochodów klasy Premium.

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę prywatności żeby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję